Niektóre z firm, z którymi współpracujemy:

INSiURY.com - Ubezpieczenia w USA szybciej, taniej i łatwiej

Założycielami INSiURY.com są agenci ubezpieczeniowi, którzy dzieląc się własnymi doświadczeniami postanowili ułatwić Polonii Amerykańskiej proces poszukiwania, porównywania oraz zakupu ubezpieczeń.

"W naszej codziennej pracy, często spotykaliśmy się z sytuacją, kiedy nie mogliśmy zaoferować tzw. "dobrego dealu". W ten sposób traciliśmy klienta, który następnie jechał lub dzwonił do kolejnego agenta ubezpieczeniowego po wycenę".

Problem z punktu widzenia osoby poszukującej ubezpieczenie polega właśnie na tym, że trzeba się trochę "nachodzić" aby znaleźć dobre i tanie ubezpieczenie. Cały ten proces jest czasochłonny, męczący oraz frustrujący, ze względu na konieczność podawania tych samych informacji każdemu agentowi z osobna.

U nas te informacje wystarczy podać tylko raz wypełniając krótki formularz, dzięki czemu będziesz mógł szybko i łatwo porównać wyceny ubezpieczeń od kilku firm lub agentów ubezpieczeniowych w Twojej okolicy.

Z nami oszczędzasz czas i pieniądze

Dzięki możliwości szybkiego i łatwego porównania kilku wycen w jednym miejscu, oszczędzisz czas i przede wszystkim pieniądze. Im więcej wycen do porównania, tym większa szansa na znalezienie dobrej ceny. Pozwoli Ci to na wybranie oferty, która spełni Twoje kryteria cenowo-jakościowe.

W celu maksymalnego poszerzenia wachlarza firm ubezpieczeniowych, INSiURY.com współpracuje z największymi hurtownikami ubezpieczeń w Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu dotarcie do dobrych ofert ubezpieczeniowych jest łatwiejsze oraz zajmuje znacznie mniej czasu. INSiURY.com nie jest agencją lub firmą ubezpieczeniową lecz pośrednikiem pomagającym w znalezieniu dobrego i taniego ubezpieczenia. W razie pytań oraz szkód prosimy o bezpośredni kontakt z firmą lub agencją ubezpieczeniową, w której ubezpieczenie zostało zakupione.

Oszczędź do 30%


Regulamin | Polityka Prywatności